JUKO:n pääluottamusmiehet

Marjokaisa Kemppainen, Hyrynsalmen kunta

  • Gsm: 040 - 547 2672
  • E-mail: marjokaisa.kemppainen@hyrynsalmi.fi

Heikki Kallunki, Kajaanin kaupunki

  • Gsm: 0500 - 582 453
  • E-mail: heikki.kallunki@edu.kajaani.fi

Ismo Karppinen, Kuhmon kaupunki

  • Gsm 044-3742261
  • Email: ismo.karppinen@kuhmo.fi

Raimo Mustonen, Kajaanin amk

    • Gsm 044 - 7101362
    • E-mail: raimo.mustonen@kamk.fi

Ulla Leinonen, Paltamon kunta

  • Gsm: 040 - 721 9756
  • E-mail: ullaleira@gmail.com

Irene Hämäläinen-Kölhi, Puolangan kunta

  • Gsm: 040 - 824 7249
  • E-mail: irene.hamalainen-kolhi@edu.puolanka.fi

Ulla Leinonen, Ristijärven kunta

  • Gsm: 040 - 7219756
  • E-mail: heikki.kallunki(at)edu.kajaani.fi

Minna Kivivuori, Sotkamon kunta

  • Gsm: 044-7502512
  • E-mail: minna.kivivuori@sotkamo.fi

Ulla Sivonen, Suomussalmen kunta

  • Gsm: 044 - 7773295
  • E-mail: ulla.sivonen@edu.suomussalmi.fi